Полицията издирва млад мъж от Стамболийски. 24-годишният Димитър Малинов е в неизвестност от четвъртък - 20 юли, става ясно от публикации на негови приятели и близки в социалната мрежа.
В четвъртък той е бил при майка си в пловдивското село Цалапица и за последно е видян вечерта в 22:30 ч.
Близките му призовават, ако някой е видяли или има информация къде се намира Димитър Малинов, да позвъни на тел. 0876633402. Те са подали сигнал и в МВР.
От полицията потвърдиха за Радио Пловдив, че Димитър Малинов е обявен за издирване на 22 юли от Районното управление в Стамболийски.
44 годишен мъж, шофирал след употреба на дрога, задържаха пазарджишките е полицаи. След претърсване в жилищата му в областния град и в село Виноградец разследващите открили повече от половин килограм суха марихуана, електронна везна и много полиетиленови пликчета-тип спейсбек. Намерени са и три боеприпаса за огнестрелно оръжие, които са..
На 3-тия опит общинските съветници разрешиха да се организира и проведе процедура за възлагане на обществена поръчка за градския транспорт на Пловдив и сключване на договор с избрания или избраните изпълнители за 10 години. Предложението мина с 37 гласа „за“, нито 1 „против“ и 14 „въздържали се“. До приемането на точката се стигна, след като..
Общинският съвет остави без разглеждане подписката на местна инициативна група срещу изграждането на нов път в район Тракия, който е продължение на "Санкт Петербург" от бул. "Освобождение" до кръговото кръстовище на „Цариградско шосе“ с „Ягодовско шосе“. От трибуната Любомир Деников от инициативната група обясни, че ако този проект се реализира,..
Сградата на ОУ „Княз Александър Първи“ ще се строи в двора на Хуманитарната гимназия, а теренът на бившия ТЕЛК на ул. „4 януари“ ще бъде паркинг. Това стана ясно в залата на Общинския съвет в Пловдив, след като мнозинството съветници се въздържаха да подкрепят предложението на ПП-ДБ предназначението на имота да се преобразува в комплекс за..
Служители на Регионалното статистическо бюро в Пловдив излязоха на протест за достойно увеличение на работните заплати. Според тях е недопустимо за едни структури да има 70% за тази година и още 20% за следващата, а за друи да е до 5%. Заплатите в пловдивската структура на НСИ са изключително ниски, казаха протестиращите, които поискаха..