Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

БФС промени началния час на мача Локомотив с Крумовград

Срещата от 8-ия кръг на efbet Лига между ЦСКА 1948 и Лудогорец официално беше отложена от БФС, съобщиха от футболната централа в официалния си сайт.

По програма мачът трябваше да се изииграе тази неделя, 3 септември, на стадион „Витоша“‘ в Бистрица. Това обаче няма как да се случи заради късното прибиране на разградчани от Амстердам. Именно те поискаха отлагане и БФС уважи желанието им.

Вследствие настъпват две промени в неделната програма в efbet Лига. Двубоят Локомотив Пловдив – Крумовград ще стартира в неделя в 19:00 часа (вместо 17:00), а Левски – Хебър на "Георги Аспарухов" бе изместен с 15 минути по-рано. Вместо от 21:30, ще започне в 21:15 часа.

Ето какво написаха от БФС:

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение  - 29.08.2023 г

По искане на ПФК „Лудогорец 1945“ Разград и на основание чл. 44, ал.1, буква а/, предложение трето от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2023/2024  , срещата от VIII – ми кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ФК „ЦСКА 1848“ Сф и ПФК „Лудогорец 1945“ Разград, се отлага.

Във връзка с горното

Срещата от VIII – ми кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Локомотив 1926“ Пд и ФК „Крумовград“ Крумовград, ще се играе по програма на 03.09/неделя/2023 г от 19.00 часа, вместо от 17.00 часа .

Срещата от VIII – ми кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Левски“ Сф и ФК „Хебър 1918“ Пз, ще се играе по програма на 03.09/неделя/2023 г от 21.15 часа, вместо от 21.30 часа.




Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Още от категорията

Локомотив най-после счупи каръка

Локомотив Пловдив победи Ботев Враца с минималното 1:0 в двубой от 23-ия кръг на efbet Лига. Единственото попадение бе дело на Ивайло Иванов, който в края на първата част вкара страхотен гол  - от воле и дистанция! В петата минута Хуан Переа получи топката в наказателно поле и опита удар с десния крак в далечния ъгъл, но той не бе точен. Най-добрата..

публикувано на 01.03.25 в 16:43
Модерният басейн

Откриха басейн "Младост" - един от най-модерните в България

Кметът на Пловдив Костадин Димитров и министърът на спорта Иван Пешев прерязоха официално лентата на новия басейн "Младост" - един от най-модерните подобни съоръжения в България. Церемонията започна с водосвет, отслужен от Белоградчишкия епископ Поликарп. Сред официалните гости бяха още председателят на Бъларската федерация по плувни спортов Георги..

публикувано на 28.02.25 в 17:48

Смолян изпрати Максим на зимните игри Спешъл Олимпикс в Торино

Максим Петковски е смолянският участник в зимните игри Спешъл Олимпикс 2025, съобщиха от Общинската администрация.  Възпитаникът на Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий“ в Смолян бе изпратен с официална церемония в Общинската администрация.  Кметът Николай Мелемов, председателят на Общинския съвет Димитър Кацаров и секретарят на общината Момчил..

публикувано на 28.02.25 в 12:51
Ботев отпадна от Купата на Бългаария

Лудогорец детронира Ботев от Купата след дузпи

Лудогорец отстрани много трудно Ботев(Пловдив) в четвъртфинал от турнира за Купата на България.  Двата тима, които направиха повторение на миналогодишния финал.  Редовното време и продълженията завършиха 0:0. При дузпите шампионите бяха безгрешни и продължават напред. През първата част най-сериозното положение се откри пред домакините. Центриране от..

публикувано на 27.02.25 в 20:54

Ботев гостува на Лудогорец в четвъртфинал за Купата

Ботев (Пловдив) и Лудогорец се изправят в поредна битка за Купата на България днес. Двубоят от 1/4-финалите на турнира е от 18:00 часа в Разград. Това ще бъде повторение на финала от миналата година, когато възпитаниците на Душан Керкез спебелиха трофея след победа с 3:2 на Националния стадион "Васил Левски. От това поражение насам обаче шампионът..

публикувано на 27.02.25 в 12:55