Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Свободата на душата и нейното енергийно прераждане

| обновено на 05.02.24 в 17:30 | Интервю

Анелия Трампова е създател на школата „Енергийно прераждане на душата“ и на метод със същото име. Нейната цел е изучаването на познаването и управлението на енергията в нас и около нас, като в основата на целия процес е това да искаме. Да искаме промяната, да искаме да отворим сърцето си, да искаме да се срещнем с душата си, да искаме да познаем себе си, да искаме да успеем в живота, да искаме да разберем мисията си и да я последваме.

„Важно е да искаме, защото когато искаме вратите на цялата Вселена се отварят за нас“, споделя Анелия Трампова.

Работата с метода е девет месеца, като във всеки един месец се работи по конкретна тема. Не е случаен и фактът, че се работи точно девет месеца. Първата тема, по която се работи е „Ново начало“, темата на втория месец е „Отварям сърцето си“.

„В първата тема полагаме основите на доверието. Но, доверието в самия процес и вътре в нас. Важно е човек да си вярва. В първия месец сваляме от себе си и много тежести – тежестта на очакването, тежестта на това да критикуваме останалите и себе си, най-вече. Отваряйки сърцето си във втората тема, ние се учим да чуваме интуицията си. Но, не само да я чуваме, а да я слушаме и следваме. И, когато с всяка тема на душата и става все по-леко и леко, тя се движи към деветата тема, където се случва истинското енергийно прераждане на душата. Деветата тема е „Живот в изобилие“. Работата по първата тема включва и  практиката „Пренареждане на матрицата“. В останалите осем месеца и осем теми, също, се работи с тази практика, но се работи с матрицата в бъдеще време – тук и сега към бъдещето. Новата и чиста енергия се насочва към бъдещето. Единствения момент, в който човек се връща назад е в третия месец и работата по третата тема – „Пътят към рода“. Въпреки, че се работи в група всеки получава нужното, за да се освободи от енергията, която идва от миналото и пречи“, разказва Анелия Трампова.

Четвъртата тема в четвъртия месец от работата с метода е „Дървото на живота“. Като пети месец се работи по темата „Изчистване на карма и магии“.

„Всеки може да се научи как да изчиства себе си и рода си от такива вмешателства, като магията. Магията е просто една по-тежка енергия, негативна енергия, която можем да направим в позитивна. На всеки минус в живота си, винаги можем да сложим по един плюс. Но, ако не се научим да управляваме енергията, по принцип, ние живеем на едно подсъзнателно ниво и не разбираме защо и как се случват нещата. Всичко е вътре в нас. Вярата и знанието ни предпазват“, казва още Анелия Трампова.

Шестата тема на работа с метода е „Среща с душата“, седма тема е „Магията на природата ни“. Осмата и предпоследна тема в процеса на работа е „Моделиране на бъдещето“. Тя е свързана с мечтите, тяхната реализация и причините онова, което искаме да не се случва.

Още за метода и работата с него, чуйте от интервюто на Анелия Трампова за неделния „Шейкър“.



По публикацията работи: Дора Башакова


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Още от категорията

Нови три звезди потвърдиха за бенефиса на Мартин Камбуров

Следващите три звезди, които ще се включат в бенефисния шоу мач на Мартин Камбуров на 1 юни на стадион „Локомотив“ в Пловдив. Красимир Балъков – отбор ALL STARS Bulgaria с треньор Александър Томаш. Магичният плеймейкър бе с ключова роля за четвъртото място на България от Мондиала САЩ’94. Неслучайно Бала влезе в идеалния състав на турнира. Като..

публикувано на 09.04.25 в 18:01

Eкспресно изплащане на заплати в Ботев

В Ботев Пловдив са се заели усилено с изплащането на заплатите на всички хора, работещи в клубаt. От „жълто-черния“ клуб са изплатили всички дължими заплати на всички свои служители, на цялата администрация и помощен персонал, работещ в клуба, както и на треньорските ръководства на втория и третия отбор на Ботев Пловдив. По този начин от клуба са се..

публикувано на 09.04.25 в 17:56

Съдийски назначения 29-ти кръг Първа лига

Съдийската комисия към БФС обяви нарядите за мачовете от 29-ия кръг на Първа лига. Двубоят между ЦСКА и Локомотив Пловдив ще ръководи Мартин Великов. Мачът между Ботев (Пловдив) и Септември (София) бе поверен на Мартин Марков. Ето и всички назначения за срещите на пловдивските отбори от 29-ия кръг: 12 април 2025 г., събота, 14:00 ч. ПФК Ботев Пд -..

публикувано на 09.04.25 в 10:01

Локомотив отстъпи на ЦСКА във втори мач от полуфинала

Локомотив Авиа (Пловдив) загуби гостуването си на ЦСКА с 0:3 гейма във втори мач от полуфиналната серия в мъжката елитна Супер Волей. Така резултатът в сблъсъка вече е изравнен (1-1 победи), а третата среща ще е в Пловдив. Играе се до 3 успеха от общо 5 мача. За разлика от първия двубой, този път играта на пловдивчани въобще не се получи, а и домакините..

публикувано на 08.04.25 в 18:01

Кузманов отпадна в първия кръг в Монца

Димитър Кузманов отпадна в първия кръг на турнира по тенис на клей от сериите „Чалънджър“ в Монца (Италия) от категория 100. Преминалият през квалификациите пловдивчанин  загуби от французина Артюр Жеа с 6:7(5), 4:6 след почти два часа игра, предава БНР. 31-годишният пловдивчанин на два пъти навакса пробив пасив, като при 5:6 гейма дори отрази четири..

публикувано на 08.04.25 в 17:57