Емоционално и с усмивка, яхнал машина на времето, Красимир Василев се завърна към детството и ученическите си години, спомняйки си и за своята учителка по музика, видяла абсолютен талант в негово лице!
По думите му, актьорската професия е работа, която няма научаване, няма овладяване, винаги има какво ново да научиш от нея.
"Харесва ми, не това, че аз съм на сцената, а по-скоро че представям някой друг", каза самият той и сподели още кои постановки играе в момента и в образа и дрехите на кой любим герой иска да влезе, за да се почувства професионално реализиран и щастлив.
Целият разговор с Красимир Василев можете да чуете в прикачения звуков файл.
В празничното утро на Великден ви срещаме с проф. Костадин Бураджиев, създател и диригент на Академичен Народен Хор. В празничното утро на Великден ще послушаме от музиката включена във втория албум, който Академичен Народен Хор издадоха, само година след реализирането на дебютния си албум. "Фолклорни тайнства" включва 18 заглавия, които са ярки..
С двама гости ще разговаряме по Великден – поета Георги Константинов и афориста Валентин Димитров. Освен това в ефира ще се разрази надборване с писани яйца между поетичното его и сатиричното алтер его на водещия. Всичките ни рубрики ще бъдат на Празнична тематика, а усмивките в тях няма да са на всяка цена. Ще се опитаме между шегите за яйца и..
Певицата Tsveta представи новата си авторска песен “Мъгла”, част от първият ѝ албум “Коктейл”. “Понякога сами си поставяме граници и рамки, които ни пречат да живеем, да се развиваме и да създаваме. Човек обаче трябва да продължава да върви напред и неусетно ще открие светлината. Мъглата ще се слее със страхът и ще се дръпне назад, отстъпвайки..
Екологичната чувствителност е висока, но не води до участие, показва проучването проведено от сдружение BG Бъди Активен, сред граждани от 63 населени места в страната. Изследването разкрива дълбок разрив между екологичната загриженост и доверието в институционалните действия. Изследването е част от международната инициатива..
На 17 април отбелязваме Световния ден на болните от хемофилия. В България засегнатите са 700 души, от които 120 деца (към 2017 г.). Целта на това е отбелязване е всички ние, които сме около хемофилиците, да бъдем отговорни и информирани за тяхното състояние. Сред целите е подобряването на живота на самите болни и по-лесният достъп им до медицински..