Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Традиции, отговорност и празник в Холдинг КЦМ 2000

Заедно като семейство

| обновено на 29.06.25 в 08:49

В свят, в който корпоративните ценности често остават зад стените на офисите, Холдинг КЦМ 2000 отново доказа, че грижата за хората е в сърцето на всяка устойчива организация. Ежегодният фамилен празник на компанията, който се проведе днес на БПО „Копривките“, събра служители, техните семейства и ръководството в един ден, изпълнен с радост, спорт, музика и споделени мигове.

Холдинг КЦМ 2000

Празникът започна в ранния предиобед, а терените на събитието оживяха от звуците на смях, аплодисменти и музика. За здраве и благополучие бе осветен курбан - ритуал, който обединява вяра, надежда и признателност.

„Това не е просто корпоративно събитие,  това е традиция, вплетена в културата на Холдинг КЦМ 2000. Година след година този ден ни напомня, че зад всеки бизнес успех стоят хора, обединени не само от професионални цели, но и от човешки връзки, от екипен дух и уважение. Ние сме компания, която държи на традициите и този празник ще продължава!“ каза главният изпълнителен директор и председател на СД инж. Румен Цонев.

Семейните игри, в които родители и деца се впуснаха рамо до рамо, бяха сред най-емоционалните моменти. За много от участниците това беше възможност да покажат пред децата си работната среда и приятелствата, изградени в нея, дори повече - да се гордеят, че са част от компания, която поставя човека на първо място.

Много специален момент беше и възможността децата да се изправят срещу гросмайстор Виктория Радева в партия градински шах - преживяване, което ще остане дълго в паметта на малките ентусиасти. За по-големите, както младежи, така и родители, голям интерес предизвика състезанието по стрелба с въздушна пушка, съчетаващо прецизност и забавление.

Facebook страница на Холдинг КЦМ 2000

В кулминацията на празника сцената оживя с изпълненията на любимата група „Керана и космонавтите“, след тях Виевската фолклорна група пренесе публиката в света на българските корени и ритми.  Танците, смехът и усещането за принадлежност продължиха до късен следнобед.

„Този ден ни напомня защо работим тук - защото сме част от нещо по-голямо“, сподели един от дългогодишните служители. И наистина – от уважението между колеги до вниманието на ръководството към най-малкия детайл, атмосферата бе заредена с признателност, енергия и единство.

„Здраве и радост пожелавам на всички служители на Холдинг КЦМ 2000, да бъдат весели през целия специален ден, защото живота не е лек, но ние от КЦМ не се предаваме!“ отправи своите пожелания инж. Никола Добрев - дългогодишен мениджър на индустриалния гигант КЦМ.

Холдинг КЦМ 2000 не просто организира събитие – тя създава пространство, в което хората се чувстват важни, ценени и забелязани. Времето, прекарано заедно, не е само забавление – то е инвестиция в отношения, които правят всяко работно утро по-смислено.

Фамилният празник е още едно доказателство, че когато една компания върви напред със сърце и с визия, тя не само печели пазари, но и сърца. Традицията продължава!


По публикацията работи: Дарина Иванова


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Галерия

Още от категорията

ГДБОП разследва измами чрез финтех платформа

Многобройни сигнали от измамени клиенти на известна международна финтех компания са постъпили в ГДБОП. Измамниците се представяли за служители от поддръжката на финансовата платформа. Сценариите са различни, а целта е престъпниците, които са от трансгранична организирана престъпна група, да добият достъп до сметката или до данните от банковата..

публикувано на 10.11.25 в 16:44
Димитрия Стайкова

Фармацевтите са на ръба на своите сили

Маистър-фармацевтите се готвят за протест, ако се въведе задължението аптеките да ползват само регистрирани в НАП софтуери за управление на продажбите. Изискването ще влезе в сила от 1.01.2026 г. и е записано в проектобюджета. Защо се поражда напрежението обясни Димитрия Стайкова, председател на УС на Регионалната фармацевтична колегия в Пловдив. Тя..

публикувано на 10.11.25 в 16:16
Адриан Николов, ИПИ

Проектът за бюджет съдържа много проблеми и малко решения

Проектът за държавен бюджет има предимно проблеми и доста малко решения, като по никакъв начин не е направен опит за прекъсване на настоящата траектория на развитие на публичните финанси, не са променени фундаментални политики, най- вече що се отнася до раздходите, коментира старши икономистът от Института за пазарна икономика Адриан Николов...

публикувано на 10.11.25 в 15:48
Любомир Дацов

Проектобюджет 2026 раздава без посока, не е насочен към еврото

Проектобюджетът за 2026 г. на България няма реална връзка с присъединяването към еврозоната, а очакваната стабилност се оказва по-скоро формална. Това заяви финансистът и член на Фискалния съвет Любомир Дацов в ефира на Радио Пловдив след като параметрите му разпалиха сериозен дебат и напрежение в социалния диалог. Работодателските организации..

публикувано на 10.11.25 в 11:12
Йордан Иванов

Най-добрият коректив на всяка власт са гражданите

На историческата дата 10 ноември ръководството на ДСБ ще представи в Пловдив платформата pitai.bg. Чрез нея всеки гражданин може да задава въпроси, да прави предложения и да подава сигнали директно към кметове, общински съветници и държавни институции. Платформата pitai.bg дава възможност на всеки български гражданин, включително и на..

публикувано на 10.11.25 в 10:42