Предстои ни едно истински топло утро! Все още не използваме думата горещо, може би защото във втората половина на май топлината тази година, ни липсва! Надяваме се промяната, която забелязваме от ден-два, да бъде трайна и продължителна!
С настъпване на горещените обаче, задължително изникват въпроси, размишления и обещания, за промяна в хранителния ни режим. Тук дори не споменаваме естетическите причини на тези тревоги!
Все по-често спряган за „Големия виновник“ – глутенът е на фокус в „Шейкър“ тази неделя! За, против, причини, митове и истини за този протеин ще разгледаме с помощта на диетолога Невена Трифонова.
Предложения и рецепти за безглутенова кухня очаквайте от Йоана Желева.
„Шейкър диагноза“ отговаря на темата, със съвети за храненето според зодията.
Сексапилът на брадатите мъже, разглеждаме във „90-60-90“!
Преди всичко идва „Мултивитамин“ с полезни препоръки!
Започваме след новините в 7.

В деня, в който църквата почита един от 12-те големи празници – Въведение Богородично или деня на християнското семейство и младеж ще говорим за възпитанието, вярата, семейството и нравите. Събеседник е отец Емил Паралингов от църквата „Света Параскева“ в Пловдив. И още разказваме Ви за първия на Балканите музей на ютията, който отваря врати в..
Вълната от протести на държавни служители в Пловдив започна. Работещите в Регионалното статистчиеско бюро поискаха достойно увеличение на работните заплати. Исканията и недоволството им проследи Антония Попова. В село Бенковски откриха пилотно съоръжение за пречистване на отпадни води. Там беше и министърът на околната среда и водите Манол Генов. За..
Във „Вход свободен“ днес продължаваме темата, която започнахме във вторник – кристалотерапията и нейните ползи при емоционални нестабилности, стрес и други състояния. Наш гост ще бъде кристалотерапевтът Дарина Димова, която ще разкаже повече за метода, практиките и как кристалите могат да подпомогнат емоционалното ни благополучие. Днес отбелязваме..
Четвъртък сутрин с актуалните теми и събитията в Пловдив и региона, които следим. Първата Пречиствателна станция за отпадни води, която ще прави четвъртично пречистване на води, се открива в пловдивското село Бенковски. Лентата ще бъде прерязана от министъра на околната среда и водите Манол Генов. А за проекта, който е резултат от успешно..
Какви и чии интереси се крият в продажбата на 85% общински акции в „Свободна зона – Пловдив“? Какъв е потенциалът на дружеството и защо то не носи съответстващата му печалба? Защо кметът предлага продажбата на общинските акции в него, което съветниците са включили за разглеждане на сесията утре? Темата ще коментираме с Борислав Инчев , общински..