Ще стартираме днешното предаване с някои цветове, които са крайно неподходящи за основни във вашите домове.
Днес във „Вход свободен” отново ще бъде включена и рубриката на колегата Дарина Иванова – „Извънредни мисли”.
Ще ви срещнем и с Петя Георгиева. Тя ще ни разкаже за „Споделено по женски”, онлайн среща, в която всеки желаещ може да се включи и да сподели своите възгледи за ситуацията, в която се намираме в момента.
Какво е четвъртъкът и без рубриката на колегата Жоро Пеев – „Предразсъдъци и следразсъдъци”? Ще я очакваме с нетърпение.
А за финал ще дадем някои ценни съвети за свръхчувствителни хора.
Започваме след новините в 12.

Днес в предаването ви очаква разговор за стихосбирката „Земята на големите грешки“, на Катерина Василева, която ще бъде представена 25 ноември, в Пловдив, от литературен салон „Spirit & Spirit“. Модератор — Ина Иванова. Гост в студиото е Дими Йорданова – Командучи, първият гласов коуч в България. Говорим за емпатичното общуване и изграждането..
В утрото на 25-ти ноември ще говорим за важните за Пловдив теми, а също и за бюджета на държавата за следващата година, ето темите до 9.30 часа: „Да оцветим света в оранжево!“ затова призовава ООН в Международния ден за прекратяване на насилието срещу жени и момичета. Повече за кампанията, в която се включва и Пловдив ще научим от Теодора..
Изключително ветровито се оказва мястото на заместник-кмета по транспорт на втория по големина град в България. Само за две години на поста се смениха четирима души. Списъкът става доста дълъг с още връщане назад във времето. А от днес Пловдив пак има нов зам.-кмет по транспорта. Това е Николай Душков, който идва от Общинското предприятие..
Поставяме едно късно начало на работната седмица с „Вход свободен“! Днес ви срещаме с Любов Костова – председател на Фондация „Красива наука“, организатори на Пловдивския фестивал на науката. Тази година събитието от 27 до 30 ноември обещава любопитни демонстрации, срещи с изследователи и програма за всички възрасти. Всички събития в програмата са с..
В понеделник сутрин с важните теми и коментар на събитията, които следим в развитие. Бюджет, прогнози, икономически и политически анализи, социално напрежение и протести - това само част от акцентите в последната седмица на ноември, "Точно днес" ги коментираме с финанансиста Кольо Парамов. Пловдив и София стават център на диалога и мирното..