На 8 ноември в „Ден след ден“ очаквайте:
Щадящите тестове за ученици от първи до четвърти клас пристигат в Пловдив. С репортаж за тях ще ни информира Живка Танчева.
В Раковски след протестите на родители срещу тестването на децата от началния курс кметът ги пусна в тридневна ваканция. Още ще ни разкаже Димитър Владимиров.
На този фон как продължава историята на 8 пъти дарилия кръвна плазма за лечение на хора с коронавирус пазарджиклия Димитър Йонов? Защо се имунизира вече с бустерна доза ваксина и какво още добавя в мисията си да помага в корона-кризата – очаквайте в интервюто с него.
Има или няма пробив под Централна гара в Пловдив и какво означава струпаната техника от южната ѝ част? Ще разберем директно от кмета Здравко Димитров.
Докъде стигнаха нажежените предизборни страсти в Пазарджик? С разказ за побой и свирепа плакатна война – неща, забравени в последните години, ще ни срещне Невена Петрова.
Ново огнище на африкаснска чума по свинете откриха в пловдивското село Радиново инспектори от Областната агенция по безопасност на храните. Директорът ѝ д-р Иван Шиков говори за мерките пред Иванка Петкова.
Накрая – как вън от делничните страсти – може да се живее в хармония с природата ще ви покажем през очите на пловдивчанка, избрала да отглежда кози в Средна гора.
Започваме след новините в 15:00 часа и ще сме с вас до новините в 17:00. Слушайте ни!Пукнат, счупен, повреден изглежда политическият ред в България. Конституционният съд и прокуратурата, ЦИК и "Информационно обслужване", избраните и неизбраните за депутати спорят до червено и търсят занулени гласове и изчезнали бюлетини от миналите избори. Какво откриват зад резките движения или празни пасове от последните дни адв. Михаил Екимджиев и..
Има ли начин за ефективна комуникация между мобилните оператори и техните клиенти след поредното увеличение на месечните такси и до каква степен институциите и потребителските организации могат да защитават правата на обонатите на мобилни услуги? Разискваме за пореден път темата в контекста на днешната среща, организирана от Комисията за..
Със сигурност няма човек или друго живо същество, което да не е зависимо. От значение е обаче, от какво е тази зависимост. Има зависимости или потребности, които са здрави, естествени и вродени. Има и придобити зависимости, които са болестни и неестествени. Днес във "Вход свободен" ще си говорим за хранителните зависимости, за опасността пред..
Програма "Точно днес" на 11 март ще потърси отговори от събеседниците ни по важните теми на март: помирение в Украйна и българските измерения, образование и промени, които се дискутират след предложенията от МОН Говорим с: Венцислав Върбанов - председател на Българската агрохранителна камара за нарастващите цени на храните и диспропорциите в..
В края на миналата седмица, когато кметът на Пловдив Костадин Димитров отне финансовия и икономическия ресор на заместничката си Женя Петкова, предшественикът му Иван Тотев написа във фейсбук: „Толкова много сложни думи, а можеше да напишат просто "махаме я". Два работни дни по- късно това се случи с обяснението за загубено доверие. Нов вицекмет..