Казват, че щастието е единственото нещо, което човек може да раздава, без да притежава. А, дали е така?! Ще търсим отговорите днес в предаването „Вход свободен“.
Ние хората сме различно устроени и разбираме щастието по различен начин. Едно е сигурно обаче, че то никога не намалява, ако се споделя. В тази връзка искрено и от сърце поканихме да ни гостува прекрасната Юлия Каремова. Тя е сугестопедагог, и щастлив човек по призвание, и по душа.
В качеството й на треньор по личностно развитие и възпитаник на френската школа „Франк Никола“, ще разберем от самата нея, изтънчено и с финес „Как се пише щастието?“. Едно събитие с водещ Юлия Каремова и съвместно с Пловдивски Културен институт.
В какво се измерва щастието за любимите ни четириноги, проследяваме и в рубриката ни „За животните с любов“.
И днес ще се посмеем с колегата Жоро Пеев и неговият „Виц на деня“, а типично за петък ще почетем и с Радио Пловдив в едноименната ни рубрика.
Усмихнете се и бъдете с нас! Започваме веднага след новините в 12:00!
Тази седмица в рубриката „Добро утро, ден“ ни гостува пловдивчанинът Борис Стоилов. Завършва графика, но от 1990 година работи като илюстратор на книги. Илюстрации прави не само за български издания, но и за канадски, американски. Направил е хиляди корици на успешни книги и рисунки към тях – сред тях са „Малкият принц“, „Барон Мюнхаузен“, „Ян..
Да, в понеделник започва новата учебна година и новият работен сезон. Обаче на практика днес е петък и ни предстои един последен уикенд преди обичайната лудница да започне отново. Напълно подчинено на тази перспектива е днешното издание на предаването. Предстоят ни срещи с актьорите Петър Тосков и Деси Тенекеджиева, а също пресни..
В петък сутрин с ритъма на деня и пловдивските теми. До 9.30 говорим за: "Нощ на Ангелите“ за 6-та година превръщат Пловдив в столица на доброто на 12,13,14 и 17-ти септември! Най-големите родни звезди ще участват в събитието, а събраните средства ще бъдат в подкрепа на 6 каузи! Повече ще научим от Зорница Танева от организацията. Два научни форума..
Първата ни среща в „Добро утро, ден“ за Новата година е с китариста и певец Христо Коликов, който е организатор на китарния фестивал в Пловдив. Още на 8 годишна възраст той пее в хора на момчетата – Пловдив. Ha 10 свири на тромпет, а на 11 на китара. След като завършва пловдивското музикално училище със специалност класическа китара започва..
"Точно днес" на 11 септември с темите за ремонти в училищата, образователни промени и политическия живот в края на лятото. В Пловдив пет училища се ремонтират с пари от Плана за възстановяване и устойчивост. Как приключват дейностите в Основно училище "Райна Княгиня" ще научим от разговора с директора Мария Гайдарова. С политолога д-р Светлин Тачев от..