Горещото политическо лято в НС, в което страстите са повече от политиките, и заявката за нови протести ще коментираме в днешното предаване "Ден след ден". Във времето до 17 часа ще чуете:
- Защо координаторът на ИТН в Пловдив – град Красимир Дончев хвърли оставка;
- Анализ на политолога Петър Чолаков за случващото се през последните дни и заявката за предсрочни парламентарни избори;
- Какво следва, ако правителството на Кирил Петков падне идната седмица – коментар на Наталия Киселова, преподавател по конституционно право;
- Какво мислят пловдивчани по горещата политическа тема, мненията им събра Христина Йорданова.
- Гост в студиото ще бъде политологът и заместник-председател на ОбС – Пловдив Владимир Славенски с анализ на политическата обстановка и информация за готвения довечера протест.
- На финала Радостина Чернокова ще ни отведе в Смолян – градът, който чества 62 години от обединението си.
Бъдете с нас, ще бъде интересно!
В утрото на 25-ти ноември ще говорим за важните за Пловдив теми, а също и за бюджета на държавата за следващата година, ето темите до 9.30 часа: „Да оцветим света в оранжево!“ затова призовава ООН в Международния ден за прекратяване на насилието срещу жени и момичета. Повече за кампанията, в която се включва и Пловдив ще научим от Теодора..
Изключително ветровито се оказва мястото на заместник-кмета по транспорт на втория по големина град в България. Само за две години на поста се смениха четирима души. Списъкът става доста дълъг с още връщане назад във времето. А от днес Пловдив пак има нов зам.-кмет по транспорта. Това е Николай Душков, който идва от Общинското предприятие..
Поставяме едно късно начало на работната седмица с „Вход свободен“! Днес ви срещаме с Любов Костова – председател на Фондация „Красива наука“, организатори на Пловдивския фестивал на науката. Тази година събитието от 27 до 30 ноември обещава любопитни демонстрации, срещи с изследователи и програма за всички възрасти. Всички събития в програмата са с..
В понеделник сутрин с важните теми и коментар на събитията, които следим в развитие. Бюджет, прогнози, икономически и политически анализи, социално напрежение и протести - това само част от акцентите в последната седмица на ноември, "Точно днес" ги коментираме с финанансиста Кольо Парамов. Пловдив и София стават център на диалога и мирното..
Днес в предаването предстои среща с Алеко Наков и Васил Василев, които са се посветили на екзотичното начинание на историческите възстановки. Тяхното сдружение “Кервана” е създадено с благородната цел за опазване на националните ценности и идентичност. По- нататък в Клуб “Неделя” правим виртуален скок с дължина 13 310 км - от Пловдив до..