Здравейте, сладури! 😘
Пак е понеделник, времето е спряло към края на юли, а ти все още си залостен на работа, но със съзнание летящо към морския бряг. 🌊 Няма страшно, аз съм тук за теб! 😎 С хубава музика и още по - хубаво настроение борим всякакви минорни състояния и си говорим все за любопитни неща. ✨ Какво животно ще озвучава Мария Бакалова в "Пазителите на галактиката 3", кой ще е следващият "Ерген" и защо е важно да не заспиваш на климатик, колкото и да е топло навън. 🥵 О, за малко да забравя! Честитим и всички Анита днес на тел.032 632 400 и 60 58 60 💓
▶ Очаквам ви веднага след рекламите в 14ч.
Тази събота в „Алтер его“ ще си спомним за сатирика Тодор Климентов. Ще звучи гласът му от личния архив на водещия, а за общите си преживелици с него ще споделят високите сатирици Васил Сотиров и Вихрен Бънков. Тодор Климентов беше филолог, сатирик, добър човек. Роден на 06.10.1941 г. в село Иванча, Великотърновско. Завършва гимназия..
Директорът на Драматичен театър – Пловдив, Сюзанна Арутюнян-Василевска, ни гостува тази седмица в „Добро утро, ден!“. Тя е родена в Ереван, Армения. Завършва специалност „Пиано“ в НУМТИ „Добрин Петков“, а след това и „Педагогика на обучението по музика“ в АМТИИ.През 2018 г. придобива академична длъжност „доцент“ по специалност „Артмениджмънт..
Протестът за редовен транспорт до Пловдив разширява мащаба си. От тази неделя още четири села се присъединяват към протестиращите от село Труд – това са селата Рогош, Скутаре, Трилистник, Маноле и Манолско Конаре. „Искаме човешки условия, редовни курсове, нови автобуси!“ – заявяват хората от тези села, които стигат до Пловдив с претъпкани и..
Октомври прави плах опит да се върне към фабричните си есенни настройки, но тенденцията е към средни стойности на максималните температури +17 градуса. Вярно , почти без валежи, което радва след потопа от изминалата седмица и най- малкото не предизвиква нито стрес, нито депресии. Казвам го, защото е благоприятен момент да отбележим Световния..
В световния ден на психичното здраве и на фона на зачестяват случаите на насилие сред подрастващите форум в Пловдив събира на едно място ученици, учители, родители и експерти. Какво ни казват децата с езика на агресията? Отговор на този въпрос ще даде Магдалина Танчева, психолог и арттерапевт с богат опит в работата с деца. И още говорим за..