Лятото е, а ние сме повече от мотивирани да създаваме добро настроение в утрото на поредната августовска неделя!
Интересни теми и събеседници, полезна информация, поглед с намигване към звездите и много хубава музика. Това е накратко, което предстои до 10.
Запознаваме с мотодът Физиогномика, за да разбираме по-успешно характера, познавайки чертите на лицето. Приемственост на поколенията и още интересни думи, откриваме в разговора със събеседника ни Валерия Цимбал!
Ще ви разкажем за инересните своиства на кристалите и минералите. Кристалотерапия и терапия с минерали – на това е отдала времето и вниманието си Дарина Димова – сертифициран кристалотерапевт. В разговора ще научим повече за видовете терапия, за подходящите кристали, както и за състоянията, върху които този алтернативен метод на лечение може да окаже влияние.
В рубриката ни „Мултивитамин“ ще разгледаме действието на слънчевите бани върху здравето ни. Как, кога и колко време да прекарваме на слънце, ако искаме да спечелим ползи от това.
Още един актуален въпрос за сезона – ухапванията от кърлежи – ще споделим полезна информация.
Започваме след новините в 7.
Правителството „Желязков“ вече навърши 1 месец, а БСП, които са част от управлението, си избра на конгрес нов председател и ново ръководство. Накъде върви столетницата и какви са предизвикателствата пред властта, коментира политологът Татяна Буруджиева . Бойкотът на цените на 13 февруари бе повече от успешен, отчетоха днес организаторите и..
Малките стъпки към големия успех или как да изградим устойчиви навици разглеждаме и днес. Често, особено с годините трупаме почти несъзнателно навици, които се оказват пречка за нашето развитие или общо добруване. Още от съветите на Андрей Илиев от Leader Academy очквайте и днес. В „Уроци по щастие“ говорим за грижата и старанието във връзката...
В понеделник сутрин с темите от деня и посоките на седмицата, която започва. Акцентите до 9.30 часа: - Изпълнителната агенция за българите в чужбина ни кани на юбилея "България и българите заедно" по повод 15 години радио "Татковина" и 5 години изложбата "Заедно по пътя на Кирил и Методий". За събитието в Стария град ще ни разкаже изпълнителният директор..
В навечерието на 152-та годишнина от гибелта на Васил Левски и по повод седмицата посветена на най-светлата личност в родната ни история, Ви срещаме с децата от СУ "Васил Левски" с. Маноле. На 19 февруари тази година СУ "Васил Левски" с. Маноле отбелязва своя патронен празник и 140г. образователно дело. От миналото до днес, за п ървите сведения за..
Неделята на 16 февруари посвещаваме на разговори за младост и красота. Фейс йога като алтернатива на ботокса, и други подобни интервенции. Разговаряме с Мима Краевска, международен треньор по фейс йога, самомасажи, тейпинг и гуа ша. Наш гост е и Силвия Крумова, харесван автор и блогър. С нея коментираме нюансите на човешките..