Размер на шрифта
Българско национално радио © 2026 Всички права са запазени

За красотата през годините днес във "Вход свободен"

Красотата ще спаси света, е казал Достоевски! 

Как през годините е еволюирала женската красота, предстои да разберем в това издание на предаването "Вход свободен"! 

Отговорите търсим от специалиста Мария Каварджиева. Тя и екипа на Народно читалище „Мустафа Кемал Ататюрк – 2003“ Пловдив имат удоволствието да поканят всички дами на един вдъхновяващ и елегантен семинар, посветен на развитието на женската красота от миналото до днес. 


"Еволюцията на женската красота" е събитие подходящо за всички, които обичат темата за естетиката, модата и самоувереността. Ще се състои на 7-декември от 16:30 часа, входът е свободен! 

Във времето на все пo- предпочитаните естетически корекции, дали е вярно, че болката отминава, но красотата остава- бъдете с нас, за да разберете!

Започваме в 13:00!!! Дрескод удобен! :)))



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Още от категорията

Александър Богдан Томпсън в "Добро утро, ден!"

В последната седмица на ноември ни гостува Александър Богдан Томпсън . Той е сценичният фотограф на Държавна опера - Пловдив.  Свързан е по наследство с музикалното и танцово изкуството, баща му - американец е бил оперен певец, майка му е българска балерина, танцувала в Пловдив и Германия. Фотограф и музикален изпълнител. Завършил е поп и..

обновено на 28.11.25 в 18:15

Арт следобед с „Вход свободен“

В днешното издание на „Вход свободен“ ви срещаме с Георги Терзиев – художник, астролог, пътешественик и преподавател по рисуване. Той представя своята 38-ма самостоятелна юбилейна изложба акварели, включваща 36 непоказвани досега творби, както и премиерата на новата си книга „Приключения от Европа, Арабска Азия и Западна Африка“. Откриването е..

публикувано на 28.11.25 в 09:30

С усещане за финанси и Коледа „Точно днес“

България е в безпрецедентна ситуация, след като проектът на бюджет 2026 беше изтеглен. Какви са рисковете? Отговорите търсим в последното работно утро на ноември. Ето какво ще чуете във времето до 9.30 часа: Има ли шанс новият бюджет на държавата да бъде приет до края на тази година и какво ще се случи, ако това не бъде направено? За..

обновено на 27.11.25 в 16:55

Посоките на недоволството в "Ден след ден"

Могат ли протестите да променят ситуацията в държавата? Въпросът идва след снощното бурното недоволство в София и днешния отзвук за преработка на проектобюдежета. А отговорите са някъде между силата на обществото и слабостите на политиците. Търсим ги с психолога д-р Пламен Димтров в първия разговор в следобедната програма "Ден след ден" този четвъртък...

публикувано на 27.11.25 в 14:45

“Вход свободен” между театъра и музиката

Днес, независимо от облаците и дъжда, сме решени да разсеем есенното униние с решителната подкрепа на режисьора Ивомир Игнатов- Кени, който ще ни гостува лично в студиото на Радио Пловдив. Той ще ни осветли относно предстоящото събитие “Отворени врати Театър Хенд” и сме уверени, че най- подходящото място за огласяване на такива мероприятия е..

публикувано на 27.11.25 в 09:40