Международната конференция “Спорт за здрава планета” е първата по рода си конференция, която ще покаже връзката между спорта и сравнително новата глобална концепция за планетарното здраве, която подчертава взаимовръзката между..

обновено на 05.04.24 в 13:53
ГеоргиНикилов с два гола срещу

"Ботев" с класика срещу "Берое"

Ботев (Пловдив) триумфира в Битката за Тракия срещу Берое. Гостите от Пловдив отказаха съперника си само за едно полувреме. Балоянис и Георги Николов дадоха солиден аванс на пловдивани до почивката. През втората част централният нападател на..

публикувано на 04.04.24 в 19:07

"Лудогорец" унижи "Левски", "Ботев" гостува на "Берое"

Лудогорец разби Левски с 5:1 и дръпна на върха в Първа лига с актив от 63 точки и мач по-малко от ЦСКА, който има 57. Марин Петков откри за "сините" още в16-ата минута, но след това шампионите не дадоха никакъв шанс на гостите. Възпитаниците на Георги..

публикувано на 04.04.24 в 11:59

Осигуриха средства за ремонта на Спортното училище

Близо 4 млн. лева лева получава за ремонти на базата си, Спортно училище „Васил Левски“ - Пловдив. По разпореждане на министъра на младежта и спорта Димитър Илиев са о сигурени 15,6 милиона лева за основни ремонти в държавните спортни училища...

публикувано на 04.04.24 в 09:29

Локомотив шокира много слаб ЦСКА-София!

Локомотив Пловдив шокира ЦСКА-София, спечелвайки с 2:1 дербито от 27-ия кръг на Първа лига. Големият герой за Локо Пд бе Мичи Нтело, който вкара гол и асистира за победното попадение в срещата. Локомотив Пловдив вкара рано-рано в мача гол, който обаче не..

публикувано на 03.04.24 в 19:29
Волейболистките на

"Марица" е на десети пореден финал в НВЛ

Марица (Пловдив) се класира за своя 10-ти пореден финал в Националната волейболна лига. Маричанки победиха и в реванша Славия (София) с 3:0 (25:20, 25:18, 25:12) гейма. Така момичетата на Борислав Крачанов спечелиха полуфиналната серия с 2:0 победи, след..

публикувано на 03.04.24 в 14:07

Слушайте дербито ЦСКА - Локо пряко по Радио Пловдив

Локомотив (Пловдив) гостува на ЦСКА-София в мач от 27-мия кръг на Първа лига. Двубоят е от 17:00 часа днес на националния стадион “Васил Левски” и ще бъде предаван пряко по Радио Пловдив. В тима на Александър Томаш е наказан Мартин Паскалев, а контузени..

публикувано на 03.04.24 в 09:42
стадион

ЦСКА с разрешение да ползва стадион "Христо Ботев"

Кметът на Пловдив Костадин Димитров издаде разрешение на ЦСКА да използва стадион "Христо Ботев" за евентуалното си участие в евротурнирите през следващия сезон. В официалното писмо на Димитров и Община Пловдив до изпълнителния директор на "червените"..

публикувано на 03.04.24 в 08:22
Александър Томаш, старши треньор

Александър Томаш с официална декларация

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Томаш излезе с официална позиция по повод появила се информация, свързана с него, собственика на клуба Христо Крушарски и футболисти на “черно-белите”. Той отрече категорично твърденията, че има разрив в..

публикувано на 02.04.24 в 09:22

Волен Чинков ще свири на ЦСКА срещу Локомотив Пловдив

От Българския футболен съюз обявиха съдийските назначения за мачовете от 27-ия кръг в efbet Лига. Дербито между Лудогорец и Левски бе поверено на Георги Кабаков, докато Волен Чинков ще свири на ЦСКА в двубоя му срещу Локомотив Пловдив. Битката за Тракия..

публикувано на 01.04.24 в 18:07