Масов бой и арести между агитки на "Ботев" и АПОЕЛ

Двадесет и четири души са задържани след масов бой между агитки та Ботев (Пд) и АПОЕЛ (Никозия) в района на Орлов мост в София. Инцидентът е станал около 16.30 ч. 12 от задържаните са кипърски фенове, а другите 12 - привърженици на Ботев (Пловдив). Има..

публикувано на 20.07.22 в 19:26

Съдийските назначения за третия кръг в Първа лига

Съдийската комисия към БФС обяви назначенията за мачовете на Ботев и Локомотив от третия кръг в Първа лига. Двубоят на базата в "Коматево" между Ботев и Арда в събота ще бъде ръководен от Ивайло Ненков.  В същото време неделният мач мач на "Лаута" между..

публикувано на 20.07.22 в 14:23

Ботев срещу АПОЕЛ пряко по Радио Пловдив

Ботев Пд ще открие българското участие в Лигата на конференциите този сезон. "Жълто-черните" посрещат кипърския АПОЕЛ Никозия на Националния стадион "Васил Левски“ тази вечер. Мачът е от 20,00 часа и може да слушате по  Радио Пловдив. Пловдивчани не..

публикувано на 20.07.22 в 10:03

Валентич: Ще играем с агресия, скорост и бързина

Това е моят първи мач като треньор в европейски мач. Това е игра, независимо какъв е рангът на състезанието, ние трябва да играем. За мен напрежението е едно и също. Всичко опира до анализирането на играта. Ние имаме много млади играчи, които не са..

публикувано на 19.07.22 в 17:57

Кремена Станилова за духовността и кризите

Кремена Станилова е психотелесен психотерапевт и наскоро издаде третата си книга „Духовността като шанс“. „Помагам на хората да намират верния изход в житейските лабиринти“ , казва Кремена Станилова и признава, че вече е фокусирана върху..

обновено на 18.07.22 в 17:44

Ботев срещу казахстанци или хървати при успех над АПОЕЛ

Ботев Пловдив ще се изправи срещу победителят от двойката Кизилжар/Осиек в третия придварителен кръг на Лигата на конференциите, ако успее да отстрани Апоел Никозия. Мачовете ще се изиграят на 4-и и на 11-и август, като ако Ботев отстрани Апоел, ще бъде..

публикувано на 18.07.22 в 16:35

Ботев с лек жребий, ако преодолее АПОЕЛ

ЦСКА, Левски и Ботев Пловдив научиха потенциалните си съперници в третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Тази седмица трите българския клуба започват участието си в евротурнирите, като в сряда Ботев приема кипърския Апоел, а на следващия..

публикувано на 18.07.22 в 09:48

Лудогорец излъга Локомотив в Разград

Лудогорец победи Локомотив Пловдив с 2 - 0  в Разград. През първата част домакините имаха териториално предимство, но не създаваха чисти положения пред Пиргов. Първият точен удар във вратата дойде чак в 37-ата минута, когато от фаул Дени Групер стреля в..

публикувано на 15.07.22 в 23:13

Втора поредна загуба за Ботев!

Ботев /Враца/ победи Ботев Пловдив с 3-2 като домакин и спечели много важни три точки. Срещата започна динамично. В 5-ата минута Браян Переа беше оставен напълно свободен в центъра на терена. Той получи топката, спечели няколко метра с дрибъл, след което..

публикувано на 15.07.22 в 20:35