Шампионките разбиха ЦСКА в зала

ВК Марица разби ЦСКА с 3:0 в НВЛ

Женският волейболен шампион Марица (Пловдив) спечели категорично дербито срещу ЦСКА (София) с 3:0 (25:15, 25:15, 25:17) гейма. Двубоят се игра в зала "Сила" и беше повторение на финала от миналия сезон в НВЛ между двата отбора. Първият гейм започна..

публикувано на 05.11.22 в 08:24

ПФК Ботев: Искаме ясни обяснения от президента на БФС

Ръководството на ПФК Ботев Пловдив е убедено, че вчерашното решение на БФС да освободи от работа редица рефери, е поредната проява на безсистемност в управлението и непоследователност в действията на ръководството на българския футбол. Това се казва в..

публикувано на 04.11.22 в 17:58

Киноложка Есенна Феерия този уикенд в Пловдив

Всички големи и малки приятели на така обичните ни четириноги ще имат възможност цели два дни да се потопят в атмосферата на истинска есенна киноложка феерия! Това е и мотото на събитието, което за пореден път със сърце и душа организират от Български..

публикувано на 04.11.22 в 15:48
Васил Бачев стана MVP на мача

Академик с първа победа от началото на сезона в НБЛ

Академик (Пловдив) записа първи успех през сезона и победи с 91:66 тимът на Шумен при първото си домакинство в НБЛ. Преди началото на двубоя бяха наградени момчетата от Специалния отбор на Тина Димитрова. Лъчезар и Иван от отбора спечелиха златните..

публикувано на 04.11.22 в 11:07

Григор Димитров загуби от световния №1 в Париж

Григор Димитров приключи участието си на Мастърс 1000 турнира в зала в Париж. В двубой от осминафиналите, най-добрият български тенисист отстъпи с 1:6, 3:6 пред световния №1 Карлос Алкарас. Това беше първа среща между двамата, а загубата на Димитров..

публикувано на 03.11.22 в 18:03

Тодор Неделев в групата за мача с Ботев Враца!

Тодор Неделев почти сигурно ще влезе в групата за домакинството на Ботев Враца. Днес той е минал скенер и резултатите са отлични. Те все пак ще бъдат изпратени на грузинския професор Шота Ингороква, който оперира Неделев след катастрофата, за да даде..

публикувано на 03.11.22 в 18:00

Програмата за последните мачове на Локомотив и Ботев за 2022 г.

Спортно-техническата комисия към БФС обяви, че отлага за догодина мачовете от 19-ия кръг на Първа лига. Това означава че двубоите Локомотив Пловдив - Ботев (Враца) и Ботев (Пловдив) - Локомотив (София) ще се играят през пролетта. "Предвид насрочените срещи..

публикувано на 03.11.22 в 17:55

Ботев стартира подготовка за последното си домакинство

Ботев (Пловдив) започна своята подготовка за мача със съименниците си от Враца.  "Канарчетата" приемат врачани в събота от 12:45 часа на Футболен комплекс "Ботев 1912" в среща от 18-ия кръг на Първа лига. В понеделник “жълто-черните” имаха двуразово..

публикувано на 02.11.22 в 13:00
След ЦСКА, на Локомотив му предстои друго тежко домакинство срещу Лудогорец

Георги Давидов ще свири Локомотив - Лудогорец

Георги Давидов ще ръководи дербито от 17-ия кръг на Първа лига между Локомотив (Пловдив) и Лудогорец. Двубоят на „Лаута“ е във вторник, 8 ноември, от 17:30 часа. Асистенти на Давидов ще бъдат Мирослав Иванов и Никифор Велков, а четвърти съдия ще бъде..

публикувано на 02.11.22 в 09:00
Локомотив (Пловдив) - ЦСКА 0:1

Локомотив загуби с 0:1 от ЦСКА

Локомотив (Пловдив) загуби с 0:1 у дома от ЦСКА в отложен мач от седмия кръг на Първа лига. На стадиона в парк „Лаута“ „червените“ си тръгнаха с трите точки след един-единствен точен удар по посока вратата на Динко Хоркаш. След равностойни първи минути..

публикувано на 01.11.22 в 22:13