Локомотив откърти точка на Герена

Левски и Локомотив  завършиха при 1:1 мача помежду им от 15.ия кръг на efbet Лига.  Срещата започна равностойно, а опасните положения липсваха. В 18-ата минута "сините" успяха да поведат. След изпълнение на Филип Кръстев от пряк свободен удар, Кордоба..

публикувано на 22.10.22 в 21:55

Левски - Локомотив Пловдив пряко по Радио Пловдив от 19:45

Локомотив Пловдив гостува на Левски в мач от 15-ия кръг на efbet Лига. Двубоят е в събота (22.10) от 19:45ч. на стадион “Георги Аспарухов” и ще бъде ръководен от Драгомир Драганов. Локомотив проведе днес своята последна тренировка преди срещата със..

публикувано на 22.10.22 в 17:08

„Алтер его” празнува пет години в ефира

Цяла петилетка навъртя „Алтер его“ в ефира на Радио Пловдив! Ще отбележим този факт с една неочаквана трансформация – нашият сатиричен пърформанс ще прерасне в импровизирано радио-кабаре!  А в него или по-точно в сепаретата ще си пият питиетата..

обновено на 22.10.22 в 10:07

Георги Минчев вдигна Купата на Латвия

Българският национал Георги Минчев триумфира с Купата на Латвия, след като неговият тим Ауда се наложи над РФС с 1:0 във финала. Единственото попадение в срещата бе дело на Данилис Улимбашевс в 43-ата минута. Минчев започна като титуляр и бе заменен в..

публикувано на 20.10.22 в 18:09

Сериозна глоба за Ботев

ПО ДОКЛАД: За използване на лазерни устройства за заслепяване на гл. съдия и противникови играчи от публиката на ПФК „Ботев“, на основание чл. 37, ал.1, т. 27 от ДП /2022/2023/ – ДК наказва ПФК "Ботев" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 1000..

публикувано на 20.10.22 в 18:05

Пловдивчани обединяват усилия в кампанията “Зелена миля”

Доброволци, администрация и НПО сектор обединяват усилията си за почистването на река Марица, по протежението ѝ от околовръстното шосе посока Пазарджик (6-ти километър), до остров Адата. Предвижда се и почистване по бреговете ѝ, около остров..

обновено на 20.10.22 в 15:53
Ботев - ЦСКА 0:1

ЦСКА победи с 1:0 Ботев и излезе начело в Първа лига

Ботев (Пловдив) загуби с 0:1 от ЦСКА в отложена среща от 5-ия кръг на Първа лига. Двата тима направиха изпълнен с единоборства сблъсък, в който футболните достойнства бяха малко. "Канарчетата" направиха куп фрапантни пропуски, което се оказа решаващо...

публикувано на 19.10.22 в 22:57

Ботев (Пловдив) приема ЦСКА в отложена среща от 5 кръг

Ботев (Пловдив) приема ЦСКА - София в отложена среща от 5 кръг на Първа лига. Двубоят е от 18:45 часа тази вечер на "Футболен комплекс Ботев 1912". Това е мач номер 141 от съперничеството на двата отбора. "Канарчетата" излизат мобилизирани за нови 3..

публикувано на 19.10.22 в 10:16
Академик спечели дербито в Локомотив

Академик победи Локомотив в баскетболното дерби

Акдемик (Пловдив) победи Локомотив (Пловдив) в голямото пловдивско дерби на ББЛ "А" група с 93:81. Пред около 100 души в зала “Сила” двата отбора направиха изключително силен мач, но страхотното представяне на Академик през втората част наклони везните в..

публикувано на 18.10.22 в 10:31
Локо с класика срещу Славия

Локо с класика срещу Славия и място в Топ 3

Локомотив (Пловдив) победи Славия с класическото 3:0 като домакин в мач от 14-ия кръг на Първа лига. „Черно-белите“ стигнаха до успеха след автогол на вратаря на гостите Светослав Вуцов, попадение на капитана Димитър Илиев и гол на Бабакар Дион. По този..

публикувано на 17.10.22 в 20:37